Het vervolg van onze reportage van gisteren, de intocht van Sinterklaas in De Bilt. Sinterklaas werd door de winkeliersvereniging van de Hessenweg ontvangen. Zelfs met een balkonscene! Ook hier weer honderden enthousiaste bewonderaars van Sinterklaas. Dat gold ook voor Het Oude Dorp van De Bilt. Sint werd hier ontvangen door de bewoners en ondernemers van Het Oude Dorp.
Het was tevens een sneaky preview in een nieuw restaurant op de Dorpsstraat vo Steenstraat: Pomp 41 van Co Mol, die geen onbekende is voor de Dorpsstraat. Michel Goedefroy ontving de Sint op de Dorpsstraat alwaar een leuk feest werd gehouden met veel zang en dans!
Morgen het verslag van de intocht van Sinterklaas in Maartensdijk!
Voor nog meer foto’s en bestellen, kijk onderaan het bericht!

Veel kinderen kleurden maar al te graag de kleurplaat…. of lekker snoepen van de chocolade Sinterklaas.
Voor meer foto’s en nabestellingen: KLIK HIER
Sinterklaas op de Hessenweg en Het Oude Dorp De Bilt
Al het beeldmateriaal (foto’s) en teksten van DeBiltinBeeld.nl zijn auteursrechtelijk beschermd. Wilt u een of meerdere beelden gebruiken of elders publiceren? Neemt u dan éérst contact op met de DeBiltinBeeld.nl-redactie. Dat kan hier. De berichten van DeBiltinBeeld.nl mogen als geheel via een link gedeeld worden op Facebook. Individuele foto's echter niet! ©2021 HLP images.nl