De afgelopen twee dagen stond de gemeente De Bilt bol van de activiteiten. Kortom, NLdoet 2017! Vele vrijwillers gingen op diverse plekken aan het werk. Van schilderen tot ouderen een gezellige middag bezorgen en van van tuinieren tot schoonmaken. Jong en ouder zette zich in voor vele goede doelen bij (sport)verenigingen, maatschappelijke organisaties, woon- zorgcentra en noem maar op.
We gingen onder andere kijken bij De Koperwiek, W4 Jongerencentrum, Voedselbank De Bilt, Van Boetzelaerpark en het Thomashuis. Gisteren publiceerden wij al de aftrap door de wethouders Brommersma en Rost van Tonningen bij Zorgboerderij Nieuw Bureveld. NLdoet wordt in de gemeente De Bilt gecoördineerd door MENS De Bilt en Samen voor De Bilt.

Connie Brouwer van Beter De Bilt bezorgde deze mevrouw van de De Koperwiek Bilthoven een onvergetelijke middag

Margriet en Jaap een onverslaanbaar duo bij het planten van lavendel. Rob (in de achtergrond) zorgde voor de finishing touch! Het Thomashuis is helemaal klaar voor het voorjaar!

Het Van Boetzelaerpark werd door de vrijwilligers (door de Vrienden van het Van Boetzelaerpark) weer eens flink onder handen genomen

Bramen verwijderen…… een best wel spannend werkje. Sommigen kwamen dan ook enigszins gehavend uit de strijd…!
Twee dagen NLdoet 2017 in gemeente De Bilt gezellig en nuttig!
Al het beeldmateriaal (foto’s) en teksten van DeBiltinBeeld.nl zijn auteursrechtelijk beschermd. Wilt u een of meerdere beelden gebruiken of elders publiceren? Neemt u dan éérst contact op met de DeBiltinBeeld.nl-redactie. Dat kan hier. De berichten van DeBiltinBeeld.nl mogen als geheel via een link gedeeld worden op Facebook. Individuele foto's echter niet! ©2021 HLP images.nl
Geen reacties